Arrestohen dy persona në Mitrovicë për prostitucion

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Mitrovicë për prostitucion

Më: 2 mars 2021 Në ora: 11:57
Foto ilustrim

Dy persona, një mashkull dhe një femër janë arrestuar nën dyshimin se janë marr me prostitucion.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur më datë 26.02.2021, në Mitrovicë.

Siç thuhet në raport, pas përfundimit të procedurave gjyqësore, të dyshuarit janë liruar.

“Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovare, nën dyshimin e bazuar se janë marr me prostitucion. Pas përfundimit të procedurave gjyqësore, të dyshuarit janë liruar”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat