Rrah gruan dhe djalin në Kamenicë, arrestohet

Kronikë e zezë

Rrah gruan dhe djalin në Kamenicë, arrestohet

Më: 3 mars 2021 Në ora: 08:29
Foto ilustruese

Një person i dyshuar për dhunë në familje është arrestuar dje në fshatin Novosellë të Kamenicës.

Burimet e medias brenda Policisë bëjnë me dije, se i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Gjithashtu dhunë thuhet se kishte ushtruar edhe ndaj djalit të tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat