Zhduket një e mitur në Hajvali, babai thotë se vajza pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer më

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Hajvali, babai thotë se vajza pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer më

Më: 6 mars 2021 Në ora: 11:39
Foto ilustruese

Është zhdukur një e mitur në Hajvali të Prishtinës.

Babai i saj ka raportuar të premten në Polici se e bija e tij pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer më në shtëpi dhe se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e saj.

Për çka Policia e Kosovës thonë se janë duke e hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij e mitur, pasi ka dalë nga shkolla nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vend-ndodhje e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin 24 orësh të Policisë së Kosovës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat