Vajza e mitur sulmohet seksualisht në Prizren, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Kronikë e zezë

Vajza e mitur sulmohet seksualisht në Prizren, i dyshuari dërgohet në mbajtje

Më: 8 mars 2021 Në ora: 11:56
Foto ilustrim

Një rast “Sulm Seksual” është raportuar të ketë ndodhur së fundi në rajonin e Prizrenit.

Gjatë patrullimit njësiti policor ka ndaluar një veturë të cilën ishte duke e drejtuar i dyshuari mashkull dhe në veturë ishte viktima e mitur për të cilën dyshohet se ishte ngacmuar seksualisht.

Në lidhje me rastin është konsultuar edhe prokurori . I dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Prizren, 07.03.2021 – 13:30. Gjate patrullimit njësiti policor ka ndaluar një veture te cilën ishte duke e drejtuar i dyshuar mashkull kosovar dhe në veture ishte viktima kosovare e mitur për te cilën dyshohet se ishte ngacmuar seksualisht. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i dyshuari dërgohet në mbajtje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat