Theret me thikë një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Prishtinë

Më: 9 mars 2021 Në ora: 15:44
Foto ilustrim

Rreth orës 14:30 është pranuar informata për një person i cili ka marrë lëndime nga një mjet i mprehtë (thikë) në Prishtinë.

I lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtimin e nevojshëm mjekësor.

“Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, me ç’ rast nga informacionet e mbledhura ka identifikuar të dyshuarin e mundshëm dhe aktualisht ka nisur një hetim lidhur me rrethanat që karakterizojnë ngjarjen”, thuhet në njoftimin e policisë.

Dyshohet se therja ka ndodhur me një shkollë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat