Treni godet një veturë në Ferizaj, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Treni godet një veturë në Ferizaj, lëndohet një person

Më: 16 mars 2021 Në ora: 10:18
Foto ilustrim

Në fshatin Saraishtë të Ferizajt, ka ndodhur një aksident trafiku mes një veture dhe një treni.

Sipas raportit të policisë, si pasojë e këtij aksidenti përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Raste të tilla po janë prezente vazhdimisht në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat