Ndërron jetë motoristi që u përplas në Tiranë

Kronikë e zezë

Ndërron jetë motoristi që u përplas në Tiranë

Më: 30 mars 2021 Në ora: 18:38
Ilustrim

Ka ndërruar jetë në spital motoristi i cili u përplas këtë pasdite në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në zonën e Brrylit në kryeqytet.

Fillimisht drejtuesi i motorit mbeti i lënduar rëndë, ndërsa mjetin me të cilin udhëtonte u përplas fillimisht nga një makinë dhe më pas me një pemë.

Shkak për këtë aksident mësohet të jetë bërë shpejtësia e lartë me të cilin drejtohej mjeti.

I riu mbeti i gjakosur në tokë, i shtrirë në tokë, në pritje të ndihmës së pare që vonoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat