Arrestohet një qytetar në Istog pasi rrahu vajzën e tij

Kronikë e zezë

Arrestohet një qytetar në Istog pasi rrahu vajzën e tij

Më: 5 prill 2021 Në ora: 09:00
Foto Ilustrim

Është arrestuar një person i dyshimtë në Istog, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht vajzën e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Istog, 04.04.2021-19:05. Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi qe i njëjti ka sulmuar fizikisht vajzën e tij viktimën femër kosovar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor ndërsa, i dyshuari me vendim te prokurorit dërgohet ne mbajtje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat