Prizren: Reja kërcënon vjehrrën

Kronikë e zezë

Prizren: Reja kërcënon vjehrrën

Më: 8 prill 2021 Në ora: 10:30
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme rreth orës 18:00 në Prizren, një grua ka raportuar në polici se është kanosur nga reja e saj.

Pas intervistimit nga prokurori, palët janë liruar.

Prizren 07.04.2021 – 18:10.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat