Zhduket një grua në Malishevë

Kronikë e zezë

Zhduket një grua në Malishevë

Më: 9 prill 2021 Në ora: 08:59
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se është zhdukur një grua në Malishevë që nga dita e mërkurë.

Rastin në polici e ka raportuar bashkëshorti i saj.

“Me 08.04.2021 një mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj”.

Kështu thuhet në raportin 24 orë të Policisë së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat