Një person me probleme psikike zhduket në Gjakovë

Kronikë e zezë

Një person me probleme psikike zhduket në Gjakovë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 08:26
Foto ilustruese

Një person nga fshati Pjetërshan  i Gjakovës, ka raportuar dje se vëllau i tij kishte dalur nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më.

Sipas burimeve të medias brenda Policisë bëhet e ditur se ankuesi ka raportuar që viktima ka problem psikike.

Burimet e njëjta bëjnë të ditur se është njoftuar edhe prokurori i shtetit.

Teksa rasti po vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat