Ndodhë edhe kjo, në Kllokot persona të panjohur gjuajnë në drejtim të kotecit të pëllumbave

Kronikë e zezë

Ndodhë edhe kjo, në Kllokot persona të panjohur gjuajnë në drejtim të kotecit të pëllumbave

Më: 10 prill 2021 Në ora: 09:12
Ilustrim

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur të enjten në fshatin Mogillë të Kllokotit,

Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se nga persona të pa njohur është shtënë me armë zjarri në drejtim të kotecit të pëllumbave të tij.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin e këtij rasti.

Njoftimi i Policisë:

 Fsh. Mogillë, Kllokot 08.04.2021 – NN. Ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se nga persona të pa njohur është shtënë me armë zjarri në drejtim të kotecit të pëllumbave të tij. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me hetimin e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat