I moshuari ngacmon seksualisht një grua në mes të qytetit

Kronikë e zezë

I moshuari ngacmon seksualisht një grua në mes të qytetit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 10:46
Ilustrim

Policia e Tiranës ka nisur hetimet për një 73-vjeçar, pasi ka ngacmuar seksualisht një grua.

I moshuari, në “Bulevardin Blu” Kamëz, ka kryer veprime dhe sjellje me natyrë seksuale, ndaj një shtetaseje

Njoftimi i policisë:

"Më datë 10.04.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasin M. F., 73 vjeç, pasi në “Bulevardin Blu” Kamëz, ka kryer veprime dhe sjellje me natyrë seksuale, ndaj një shtetaseje", njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat