Gjuan 13 herë me armë zjarri në aheng familjar, arrestohet

Kronikë e zezë

Gjuan 13 herë me armë zjarri në aheng familjar, arrestohet

Më: 12 prill 2021 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull i Kosovës në Klinë, pasi që i njëjti gjatë një ahengu familjar ka shtënë me armë zjarri.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar arma Ekol Special me një karikator dhe 13 gëzhoja.

Të dyshuarit i është shqiptuar edhe një tiketë për mos respektim të masave anti-COVID.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat