Lëndohet një punëtorë në vendin e tij të punës në Ferizaj

Kronikë e zezë

Lëndohet një punëtorë në vendin e tij të punës në Ferizaj

Më: 14 prill 2021 Në ora: 11:23
Foto ilustrim

Një person ka marrë lëndime trupore në vendin e tij të punës në Ferizaj.

Njësit relevante kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Viktimës iu është ofruar tretmani mjekësorë dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat