Në këtë qytet të Kosovës po lulëzon prostitucioni, ja çka ka bërë vaki mbrëmë atje

Kronikë e zezë

Në këtë qytet të Kosovës po lulëzon prostitucioni, ja çka ka bërë vaki mbrëmë atje

Më: 17 prill 2021 Në ora: 10:16
Ilustrim

Tre persona janë arrestuar si të dyshuar për marrje me prostitucion në Gjakovë.

Intervenimi i njësiteve relevante në rrugën “Toni Bler” nën dyshimet për prostitucion ka ndodhur mbrëmjen e se premtes, thuhet në raportin njëzetekatër orës të Policisë

Të dyshuarit janë dy meshkuj dhe një femër.

Të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat