Dalin emrat e tri viktimave të aksidentit në Gjakovë

Kronikë e zezë

Dalin emrat e tri viktimave të aksidentit në Gjakovë

Më: 17 prill 2021 Në ora: 12:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Raçë, të komunës së Gjakovës.

Në këtë aksident kanë humbur jetën tre persona.

Mësohen emrat e tri personave që kanë humbur jetën në një aksident fatal që ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Raçë të Gjakovës.

Sipas burimeve në Policinë viktimat e aksidentit janë Rokson Domgjonaj, Pjetër Ndrecaj si dhe bashkëshortja e tij nga Shqipëria, Blerina Meqaj.

“Viktimat e aksidentit janë 34-vjeçari Pjetër Ndrecaj dhe Rokson Domgjonaj, kurse gruaja nga Shqipëria Blerina Meqaj është bashkëshortja e viktimës me Pjetër Ndrecajt”, u shpreh burimi i mediave.

Rasti ka ndodhur rreth orës 08:00 të mëngjesit të së shtunës.

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, i cili nuk ka dhënë detaje tjera se si ka ndodhur rasti, pasi thotë se nuk kanë ende informata të sakta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat