Prishtinë, tre persona të dyshimtë sulmojnë një femër dhe një mashkull

Kronikë e zezë

Prishtinë, tre persona të dyshimtë sulmojnë një femër dhe një mashkull

Më: 18 prill 2021 Në ora: 08:44
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshimtë në Prishtinë, pasi që të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht një femër dhe një mashkull.

Mosmarrëveshja në mes tyre ka ndodhur si pasojë e një parkimi të automjeteve.

Viktimave u është ofruar tretman mjekësor.

Pas intervistimit në konsultim me prokurorin të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat