​Zhduket një burrë në Prishtinë

Kronikë e zezë

​Zhduket një burrë në Prishtinë

Më: 20 prill 2021 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Një burrë është zhdukur në Prishtinë. raportohet se për vendndodhjen e tij nuk dihet asgjë tash e 10 ditë.

Zhdukjen e burrit e ka raportuar në polici miku i tij.

I cili ka treguar edhe se ai ka jetuar i vetëm.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se miku i tij mashkull kosovar i cili jeton vetëm, para 10 dite ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend-ndodhjen e tij”, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat