Aksident në Komoran, dyshohet se ka të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në Komoran, dyshohet se ka të lënduar

Më: 20 prill 2021 Në ora: 14:38
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Pejë, saktësisht në Komoran.

Lexuesit kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në këtë aksident dyshohet se ka të lënduar.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do të ju mbajmë të informuar.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat