Kërcënohet një polic në Gjakovë

Kronikë e zezë

Kërcënohet një polic në Gjakovë

Më: 21 prill 2021 Në ora: 08:30
Foto ilustruese

Kërcënohet një polic.

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës në Gjakovë është kërcënuar dje nga një person.

Burimet e medias brenda Policisë njoftojnë se rreth orës 15:00, në rrugën “Gjon Nikoll Kazazi”, pjesëtari i PK-së, ka raportuar se është kanosur nga një i dyshuar, shtetas i Shqipërisë.

Lidhur me këtë rast, media mëson se është njoftuar prokurori i shtetit dhe rasti është cilësuar si “kanosje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat