Vidhen një sasi e konsiderueshme parash në një xhami në Gjilan

Kronikë e zezë

Vidhen një sasi e konsiderueshme parash në një xhami në Gjilan

Më: 21 prill 2021 Në ora: 08:34
Foto ilustruese

Vidhen një sasi e konsiderueshme parash.

Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur në një xhami në rrugën “Fadil Jakupi” në Gjilan.

Siç mësojnë burimet e mesias një person ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar në objekt të xhamisë dhe prej aty kanë vjedhur 600 euro.

Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat