Arrestohen tri shtetase të Shqipërisë në Fushë Kosovë për prostitucion

Kronikë e zezë

Arrestohen tri shtetase të Shqipërisë në Fushë Kosovë për prostitucion

Më: 21 prill 2021 Në ora: 08:44
Foto ilustruese

Policia e Kosovës ka arrestuar tri gra në Fushë Kosovë.

Ato janq shtetase të Shqipërisë, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale ‘’Mundësim apo detyrim në prostitucion’.

Siç mëson media atyre po ashtu u janë gjetur dhe konfiskuar 140 euro para kesh dhe katër telefona.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat