Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Pejë

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në një shtëpi në Pejë

Më: 22 prill 2021 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Një person në fshatin Turjakë të Pejës, ka njoftuar policinë se persona deri më tani të panjohur, kanë hyrë në shtëpinë e tij me ç’rast kanë demoluar gjësendet.

Sipas viktimës kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat