Babai raporton vajzën e zhdukur në polici

Kronikë e zezë

Babai raporton vajzën e zhdukur në polici

Më: 22 prill 2021 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një burrë në Prishtinë ka njoftuar policinë se vajza e tij është zhdukur.

Ajo ka dalë nga shtëpia nga data 19 prill dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat