Aksident në rrugën Graqanicë-Llapnasellë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në rrugën Graqanicë-Llapnasellë, lëndohen dy persona

Më: 3 maj 2021 Në ora: 16:57
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Graqanicë-Llapnasellë këtë pasdite.

Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar dy persona.

Media nga policia në vendngjarje mëson se nga ky aksident dy persona janë të lënduar dhe të njëjtit janë transportuar me autoambulancë për trajtim mjekësor që të dy të lënduarit ishin vozitësit e mjeteve te përfshira në aksident.

Pajmet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat