Aksident i rëndë trafiku në Lipjan

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë trafiku në Lipjan

Më: 4 maj 2021 Në ora: 15:46
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak më parë në Lipjan.

Në aksident janë përfshirë disa automjete, ndërsa njëra prej veturave ka përfunduar jashtë rrugës.

Nuk dihet për të lënduar, por tashmë në vendin e ngjarjes kanë arriture dhe njësitë policore.

Numër i madh i aksidenteve është raportuar edhe 24 orëshin e fundit, ndërsa gjatë muajve të kaluar pati numër të madh të aksidenteve të cilët përfunduan me fatalitet.

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat