Grabiten 800 euro nga një market tek “Mati 1”, të dyshuarit në arrati

Kronikë e zezë

Grabiten 800 euro nga një market tek “Mati 1”, të dyshuarit në arrati

Më: 5 maj 2021 Në ora: 23:30
Pamje nga vendi i ngjarjes

Mbrëmjen e kësaj të mërkure një market është grabitur në lagjen “Mati 1” në Prishtinë.

Dy të dyshuar në një market nga kërcënimi me thikë morën 800 euro dhe u larguan nga vendin i ngjarjes.

Ekipi  momentalisht është tek vendi i ngjarjes ku edhe policia është duke bërë ekzaminimin e vendit.

Pronari i këtij marketi i tha kk se gjatë ditës dy të dyshuarit kishin qenë brenda por meqë e kanë parë atë nuk kanë bërë asgjë dhe janë kthyer pasi ai ka dalë nga lokali.

Më shumë rreth ngjarjes mund të mësoni nga raportimi i gazetares Qendresa Tërshana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat