Rrahje në mes të miturave në Obiliq

Kronikë e zezë

Rrahje në mes të miturave në Obiliq

Më: 7 maj 2021 Në ora: 10:33
Ilustrim

Një e mitur femër ka sulmuar viktimën femër në Obiliq.

Sipas njoftimit, rasti ka ndodhur dje në mëngjes, ku viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Ndërsa e dyshuara e mitur në prezencë të prindit është intervistuar dhe më pas me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti nën hetime. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat