Ngacmohet e dhunohet mitrovicasja, i dyshuari arratiset

Kronikë e zezë

Ngacmohet e dhunohet mitrovicasja, i dyshuari arratiset

Më: 7 maj 2021 Në ora: 17:55
Foto ilustrim

Një femër nga Mitrovica ishte ngacmuar pasidten e  enjte nga një person, derisa ajo ka treguar se nga i njejti i dyshuar edhe ishte dhunuar më parë.

Ajo për rastet ka lajmëruar policinë të cilët po hetojnë rastin, derisa i dyshuari ndodhet në arrati.

Policia njofton se në Mitrovicë me 5 maj 2021 rreth orës 15:40, ankuesja femër e moshës së mitur ka raportuar se është ngacmuar nga i dyshuari mashkull. 

Viktima është intervistuar e njëjta ka deklaruar që i njëjti person edhe me herët e ka ngacmuar dhe e ka dhunuar viktimën. 

I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është nën hetime si ngacmim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat