Rrëmbehet një vajzë e mitur nga ish i dashuri në Prishtinë

Kronikë e zezë

Rrëmbehet një vajzë e mitur nga ish i dashuri në Prishtinë

Më: 9 maj 2021 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj.

Sipas policisë i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturë të tipit “Mercedes”.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë dje me datë 8 maj, rreth orës 18:00.

"Prishtinë, 08.05.2021-18:00. Është raportuar se viktima femër e mitur është marrë me dhunë nga ish i dashuri i saj i dyshuari mashkull kosovar. Raportohet se i dyshuari është larguar nga vendi i ngjarjes me veturën e tipit Mercedes. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë përkatëse policore si dhe prokurori kujdestar. Rasti është iniciuar dhe është duke u hetuar.", tha policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat