Gjendet fëmija i humbur në Ferizaj

Kronikë e zezë

Gjendet fëmija i humbur në Ferizaj

Më: 10 maj 2021 Në ora: 17:41
Foto ilustrim

Një fëmijë që ka humbur në Ferizaj, është gjetur dhe tashmë i është khyer prindërve.

Lajmin për arbresh.info e ka konfirmuar zzëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

Ai ka thënë se fëmija i cili ishte larguar nga prindërit është gjetur dhe dërguar fillimisht në stacion.

E më pas i është dorëzuar prindërve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat