Ndodhë edhe kjo: Burrë e grua në Prizren e bëjnë për spital kunatën, ua përqeshi bakllavanë

Kronikë e zezë

Ndodhë edhe kjo: Burrë e grua në Prizren e bëjnë për spital kunatën, ua përqeshi bakllavanë

Më: 11 maj 2021 Në ora: 18:59
Ilustrim

Në prangat e policisë së Prizrenit kanë përfunduar burrë e grua, pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tyre.

Shtetasit B.K dhe L.K përkatësisht 49 dhe 44 vjeç, banues në fshatin Medveci kanë dh.unuar në banesë shtetasen E.K, 32 vjeç gjithashtu banuese në fshatin Medvec.

Motivet e ngjarjes nuk dihen ende.

Por thuhet se E.K ua përqeshi bakllavën dhe shërbetin i cili ishte bërë krejt sheqer.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat