Sulm me mjet të fortë në Malishevë, lëndohet rëndë një person

Kronikë e zezë

Sulm me mjet të fortë në Malishevë, lëndohet rëndë një person

Më: 12 maj 2021 Në ora: 08:38
Malishevë

Një person ka përfunduar në QKUK më 10 maj pasi u sulmua me mjet të fortë nga dy të dyshuar në fshatin Dragobil të Malishevës.

Sinjali merr vesh media viktima fillimisht është dërguar në QKMF-në e Malishevës.

Por, më pas për shkak të lëndimeve të rënda trupore është transferuar në QKUK.

Dy të dyshuarit për këtë sulm janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat