​Aksidentohet motoçiklisti, i konfiskohet marihuana

Kronikë e zezë

​Aksidentohet motoçiklisti, i konfiskohet marihuana

Më: 13 maj 2021 Në ora: 10:53
Foto ilustrim

Një aksident trafiku në mes një motoçiklete dhe një veture ka ndodhur dje në fshatin Gjinovc të Suharekës, ku si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull kosovar.

Sipas Policisë, ai është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Në motoçikletën, është gjetur dhe konfiskuar 1.19 gram substancë narkotike e llojit marihuanë.

Rasti është duke u hetuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat