​Përleshje mes disa personave në një lokal në Pejë

Kronikë e zezë

​Përleshje mes disa personave në një lokal në Pejë

Më: 13 maj 2021 Në ora: 12:52
Foto ilustrim

Një përleshje në mes të disa personave ka ndodhur mbrëmë pas mesnatë në një lokal në Pejë.

Njësiti policor ka shkuar në atë lokacion dhe ka takuar tre persona, njëri prej tyre i dyshuar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat