Përleshen disa persona në një lokal në Pejë, reagon policia

Kronikë e zezë

Përleshen disa persona në një lokal në Pejë, reagon policia

Më: 13 maj 2021 Në ora: 21:54
Foto ilustrim

Pas mesnatës së mërkure, derisa disa persona po qëndronin në një lokal, ka filluar një përleshje në mes tyre.

Për rastin janë njoftuar edhe policia, të cilët kanë arrestuar të dyshuarit.

Policia njofton se në rrugën "Mic Sokoli", në Pejë me 12 maj 2021 rreth orës 00:35, pas pranimit të informatave për një përleshje në mes të disa personave në një lokal, njësiti policor ka shkuar në atë lokacion dhe ka takuar tre persona, njëri prej tyre i dyshuar. 

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt për veprën shkaktim i rrezikut të përgjithshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat