Burri tenton të vrasë gruan me kaçavidë teksa flinte gjumë

Kronikë e zezë

Burri tenton të vrasë gruan me kaçavidë teksa flinte gjumë

Më: 14 maj 2021 Në ora: 15:53
Foto ilustrim

Një burrë në Kosovë ka tentuar të vrasë me kaçavidë gruan, teksa kjo e fundit po flinte gjumë.

Ngjarja e rëndë është ka ndodhur në Gjilan.

A.K përfundoi në pranga e policisë dhe aktualisht ndodhet në ambientet e paraburgimit.

Ndërkohë, Prokuroria Themelore në Gjakovë ka kërkuar nga Gjykata që për të dyshuarin të caktohen masa me paraburgim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat