Prizren, nëna denoncon një burrë në polici, “Ma ka marrë çikën e po bashkëjetojnë në një vend turistik”

Kronikë e zezë

Prizren, nëna denoncon një burrë në polici, “Ma ka marrë çikën e po bashkëjetojnë në një vend turistik”

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 09:39
Foto Ilustrim

Një nënë në Prizren ka denoncuar një person në Polici, pasi që dyshon se i njëjti ia ka marrë vajzën e mitur dhe po bashkëjeton me të

Kështu ka bërë të ditur një burim në Prokurorinë Themelore të Prizrenit.

Ku ka njoftuar se nëna e të miturës ka deklaruar se personi i dyshuar po bashkëjeton me vajzën e saj në një vend turistik.

Rasti në Policinë e Kosovës është iniciuar si “bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën 16-vjeç”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat