Policia e Podujevës Vozitësve u gjenë drogë në veturë, ndalohen në polici disa persona

Kronikë e zezë

Policia e Podujevës Vozitësve u gjenë drogë në veturë, ndalohen në polici disa persona

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 22:49
Foto ilustrim

Përpos për shpejtësi, zyrtarët polciorë kosovarë kanë dalë në terrën dhe po I kontrollojnë vozitësit e veturat e tyre.

Vetëm në orët e mbrëmjes në rajonin e Podujevës, në dy raste të ndara, zyrtarët policor kanë arritur që të gjejnë në dy veturat markotikë, mëson media nga burimet e saja.

Në të dy rastet, zyrtarët I kanë ndaluar vozitësit.

Të njejtit janë shoqëruar për në stacionin policer për t;iu nënshtruar kështu procedurave të mëtejme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat