Aksident i rëndë në Komoran

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Komoran

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 23:37
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Komoran të Drenasit afër Shkollës Fillore ”Xheladin Gashi-Plaku”.

Lexuesit kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes ku shihen dy vetura të dëmtuara.

Policia dhe Ambulanca kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Image

Akoma nuk dihet se a ka të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat