Policia gjobiti veturën 3Z

Kronikë e zezë

Policia gjobiti veturën 3Z

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 15:57
Pamje nga vendi i ngjarjes

Pas raportimit, Policia e Kosovës në Rajonin e Gjilanit njësitet e trafikut rajonal përmes rrugëve operative kanë pranuar një informatë kredibile për një veturë me tabela zyrtare që ka shkaktu kundërvajtje.

Sipas PK-së, vozitësi është identifiku dhe i është shqiptu kundërvajtja.

“Policia e Kosovës falënderon qytetarët dhe mediat për ndihmën e dhanë.

Krejt kjo me qëllime preventive të aksidenteve në trafikun rrugor”, thuhet në njoftimin e PK-së. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat