Podujevë, i marrin nga vetura dy pasaporta, para dhe një telefon

Kronikë e zezë

Podujevë, i marrin nga vetura dy pasaporta, para dhe një telefon

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gllamnik të Podujevës.

Ankuesi mashkull ka raportuar se nga persona deri më tani të pa njohur, nga vetura e tij iu është vjedhur një iphon 7, dy pasaporta si dhe para të gatshme.

“Sipas ankuesit vetura nuk ka qenë e mbyllur me qelës.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori i shtetit. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat