Gjakovë, digjet një shtëpi

Kronikë e zezë

Gjakovë, digjet një shtëpi

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Shtëpia e një personit në Gjakovë është përfshirë nga zjarri në rrethana të panjohura, dje rreth orës 19:00.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Vllaznim Jetishi”, teksa nuk raportohet për të lënduar.

Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur me kohë në vendin e ngjarjes duke e shuar zjarrin.

Ndërsa, dëmet materiale sipas ankuesit, kapin shifrën e 15 mijë eurove.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat