57 vjeçari vret veten, këto janë dyshimet e para

Kronikë e zezë

57 vjeçari vret veten, këto janë dyshimet e para

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 18:47
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës, ku një 57 vjeçar me iniciale F.P ka vrarë veten me armë zjarri në bodrumin e banesës së tij.

Sipas policisë, bëhet me dije se 57 vjeçari kishte probleme të shëndetit mendor, ku edhe kurohej.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

“Më datë 15.06.2021, rreth orës 17:43, në lagjen nr. 16, Korçë, në bodrumin e banesës së tij, dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri shtetasi F. P., rreth 57 vjeç.

Nga veprimet e para hetimore dhe deklarimet e marra, dyshohet se ky shtetas kurohej për probleme të depresionit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat