Tri automjete bëjnë tejkalime të rrezikshme

Kronikë e zezë

Tri automjete bëjnë tejkalime të rrezikshme

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 09:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Dy vetura dhe një kombi mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Gjilan, kanë bërë shkelje në komunikacion duke bërë një tejkalim të rrezikshëm.

Ata janë futur në vijë të plotë, njëri pas tjetrit duke rrezikuar kështu edhe vetën por edhe pjesëmarrësit e tjerë në trafik.

Media do të vazhdoj raportimin e këtyre kundërvajtjeve.

Krejt kjo me qëllimin e vetëm që të kontribuoj në vetëdijësimin e qytetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat