Prishtinë- Therje me thikë, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

Kronikë e zezë

Prishtinë- Therje me thikë, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 22:40
Foto ilustrim

Në qendër të Prishtinës ka ndodhur një therje me thikë.

Ngjarja ka ndodhur në pjesën e njohur “Kafet e Rakisë”.

Një mashkull ka goditur një mashkull tjetër.

I dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe tashmë policia është në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat