Hajnat i hyjnë në shtëpi, ia vjedhin armën me leje dhe modemin e WiFi-së

Kronikë e zezë

Hajnat i hyjnë në shtëpi, ia vjedhin armën me leje dhe modemin e WiFi-së

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 09:51
Foto ilustrim

Një rast vjedhjes ka ndodhur në fshatin Slivovë të Ferizajt më 10 qershor.

Ankuesi mashkull ka raportuar në polici se persona të panjohur kishin depërtuar brenda shtëpisë së tij duke hapur me forcë një dritare.

Bazuar në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Ankuesi ka raportuar se i është vjedhur një pistoletë për të cilën posedonte leje për armëmbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat