Pejë: Aksident tek rrethi afër ish-OSBE-së

Kronikë e zezë

Pejë: Aksident tek rrethi afër ish-OSBE-së

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 18:24
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 17:00 në qendër të Pejës.

Aksidenti konkretisht ka ndodhur afër ish objektit të OSBE-së.

Aty është përfshirë një veturë dhe motoçikletë.

Ja pamjet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat