Podujevë, theret me thikë një person

Kronikë e zezë

Podujevë, theret me thikë një person

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 23:44
Foto ilustrim

Një person është plagosur nga therja me thikë, në një përleshje që ka ndodhur sonte në Podujevë.

Ngjarjen e ka konfirmuar Agron Borovci, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës.

“Sot rreth orës 21 :00, kemi marrë informatën se në rrugën ’19 Qershori’ në Podujevë, ka një përleshje fizike. Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe bazuar në të dhënat fillestare dyshohet që nga një mjet i mprehtë është lënduar një person. I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor”, ka thënë Borovci.

Sipas tij, hetuesit policorë kanë nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij rasti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat